    ACM2520-301-2P-T002.stp
    3D_ACM2520-301-2P-T0023D Model
    ACM2520-301-2P-T002
    ACM2520-301-2P-T002
    ACM2520-301-2P-T002 Symbol.svgDefault
    ACM2520-301-2P-T002
    ACM2520-301-2P-T002 thumbnail
    2 Line Common Mode Choke Surface Mount 300 Ohms @ 100 MHz 400mA DCR 350mOhm #commonpartslibrary #filter #cmc