    ACS725LLCTR-10AU-T
    ACS725LLCTR-10AU-T thumbnail
    Current Sensor 10A 1 Channel Hall Effect, Differential Unidirectional 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) #commonpartslibrary #sensor #currentsensor #hallsensor #integratedcircuit