superlunaverse / SPM6530T-1R0M120
Loaded
0
Files
Schematic
PCB
Log InSign Up
Chat
Welcome to Flux
Explain this part
Write a part description
Describe each pin
Operating conditions
Electrical max ratings
Part Specifications
Application circuits
Verify Part Details
Recommend similar parts
Check availability & lifecycle
​
Sign up to send
To get started, talk to Flux or create a New Document.
Reviews
Documents
    Assets
    kicad_mod
    SPM6530.kicad_mod
    SPM6530Footprint
    SPM6530T-1R0M120
    SPM6530T-1R0M120
    SPM6530T-1R0M120 Symbol.svgDefault
    stp
    SPM6530T-1R0M120.stp
    SPM6530T-1R0M1203D Model
    SPM6530T-1R0M120
    SPM6530T-1R0M120 thumbnail
    Power Inductors - SMD 1.0uH 0.0071ohms 7.1x6.5x3mm
    Properties
    Inductor
    TDK
    SPM6530T-1R0M120
    L
    1uH