MMZ2012S102AT000
MMZ2012S102AT000 thumbnail
1kOhms @ 100 MHz 1 Signal Line Ferrite Bead 0805 (2012 Metric) 500mA 350mOhm #commonpartslibrary #filter #ferritebead