ECA-1HM221
ECA-1HM221 thumbnail
220 µF 50 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C #CommonPartsLibrary #Capacitors #AluminumElectrolyticCapacitors #ThroughHole