    BLM18KG102SH1D.step
    3D3D Model
    BLM18KG102SH1D.svg
    BLM18KG102SH1D.svg
    BLM18KG102SH1DDefault
    BLM18KG102SH1D.png
    BLM18KG102SH1D.png
    BLM18KG102SH1DThumbnail
    BLM18KG102SH1D
    BLM18KG102SH1D thumbnail
    1 kOhms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) 1A 200mOhm #CommonpartsLibrary #Filters #FerriteBeads #Chips