    3266W-1-201LF.step
    3D_3266W-1-201LF3D Model
    kicad_mod
    TRIM_3266W-1-201LF.kicad_mod
    FP_TRIM_3266W-1-201LFFootprint
    potentiometer.svg
    potentiometer.svg
    potentiometerDefault
    3266W-1-201LF.png
    3266W-1-201LF.png
    3266W-1-201LFThumbnail
    3266W-1-201LF
    3266W-1-201LF thumbnail
    200 Ohms 0.25W, 1/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 12.0 Turn Top Adjustment #CommonPartsLibrary #TrimmerPotentiometers #ThroughHole #3266W