    TBL009V-254-24GY-2GY
    TBL009V-254-24GY-2GY
    TBL009V-254-24GY-2GY Symbol.svgDefault
    image-removebg-preview.png
    image-removebg-preview.png
    image-removebg-previewThumbnail
    stp
    TBL009V-254-24GY-2GY.stp
    3D_TBL009V-254-24GY-2GY3D Model
    kicad_mod
    TBL009V25424GY2GY.kicad_mod
    TBL009V25424GY2GYFootprint
    TBL009V-254-24GY-2GY
    TBL009V-254-24GY-2GY thumbnail
    24 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.100" (2.54mm) Through Hole #commonpartslibrary #connector #terminalblock