T491B106K016AT
T491B106K016AT thumbnail
10 µF Molded Tantalum Capacitors 16 V 1411 (3528 Metric) 2Ohm #capacitor #tantalum #Polarized-capacitor #T491B
Properties
Polarized Capacitor
KEMET
T491B106K016AT
С
10µF