# S11B-XH-A-1(LF)(SN) (Component)
## Description
JST XH Connector Header Through Hole, Right Angle 11 position 0.098" (2.50mm) #CommonPartsLibrary #Connectors #Headers #MalePin #JSTXH #RightAngle #11pos