    MPRB2412LD-30W.png
    MPRB2412LD-30W.png
    MPRB2412LD-30WThumbnail
    MPRB2412LD-30W
    MPRB2412LD-30W thumbnail
    Isolated Through Hole DC/DC Converter, ITE, 4:1, 30 W, 1 Output, 12 V, 2.5 A #CommonPartsLibrary #powerMagement #DCDC-Converter