# MPZ2012S221AT000 (Component)
## Description
220 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0805 (2012 Metric) 3A 40mOhm #CommonPartsLibrary #Filter #Ferrite-Bead #MPZ