ERJ-P14J302U
ERJ-P14J302U thumbnail
3 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film #CommonPartsLibrary #Resistor #RNCL