# BLM18PG221SN1D (Component)
## Description
220 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) 1.4A 100mOhm #CommonPartsLibrary #Filters #FerriteBeadsandChips